Mazda CX-5
2.0 SKYACTIV-G 165 GT-M LINE + LEDER | 19 INCH | BOSE | TREKHAAK | CAMERA | MEMORY
Direct kopen, basisprijs: € 15.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 15.900,-
LEASEPRIJS: € 262,06 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.180,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mazda CX-5 |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 SKYACTIV-G 165 GT-M LINE + LEDER | 19 INCH | BOSE | TREKHAAK | CAMERA | MEMORY |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 22 september 2016 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 150.234 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | rood |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 262,06 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 15.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KJ-081-P |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 121 kw / 165 pk |
| Laadvermogen: | 640 kg |
| Gewicht: | 1.290 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.930 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 690 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 19"
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- extra getint glas
- keyless entry
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED mistlampen
- regensensor
- speciale kleur
- trekhaak
- Infotainment
- navigatiesysteem full map
- audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- Interieur & Comfort
- cruise control
- electronic climate controle
- lederen bekleding
- voorstoelen verwarmd
- achteruitrijcamera
- bagagedek
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- dodehoek detectie
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- start/stop systeem